איך רואים מחלות ובעיות באסטרולוגיה?

באופן מפתיע, ואולי דווקא לא, מחלות באסטרולוגיה לא נבדלות במיוחד מבעיות אחרות בהן אנו יכולים להיתקל בחיים. בכל הורוסקופ ניתן למצוא חולשות מסוימות אשר מצביעות על בעיה בה האדם ייתקל בחייו. מיקומו של כוכב מסוים בזמן לידתנו יכול להועיל מבחינת קריירה או פיננסית, אך באותו הזמן אותו המיקום יכול להצביע על בעיות משפחתיות.

Doctor

מיקומם של הכוכבים והשפעה של כוכבים אכזריים

כל כוכב בטבלת הלידה מצביע על הדרך בה אנו משתמשים בתכונות אותן הוא מייצג. מארס לדוגמה, מייצג כח פיזי, פעילות ואגרסיביות, ומיקומו מצביע על הדרך שבה ננצל את כוחנו ואת הסביבה בה נפגין תוקפנות, או לפחות תחרותיות. במידה והוא ממוקם בבית העשירי לדוגמא, לרוב האדם יפגין תחרותיות בסביבת העבודה, ובבית השלישי לרוב מדובר באדם שיהיה תחרותי בספורט או בדיונים פומביים, ולכן מיקומים אלו נחשבים לטובים ביותר.

אך כאשר הוא ממוקם בבית הרביעי זה יכול להצביע על ריבים במשפחה ומיקומו בבית השביעי יראה תוקפנות כלפי בני הזוג, או מצד בני הזוג. כמו כן מיקומים אלו יכולים להצביע על תאונות ופציעות של האם או בני הזוג, או של אזור הגוף אשר בתים אלו מייצגים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבמיקומים אלו, אנו מיישמים תחרותיות או תוקפנות באזורים בחיים בהם זה רק יזיק.

ברגע שכוכבים מקבלים בטבלת הלידה השפעה מכוכבים אחרים, גם זה משנה את הצורה בה האדם מנצל את התכונות שמיוצגות על ידיהם. לדוגמא השפעה של יופיטר על רוב הכוכבים תביא לאופטימיות בתכונות אלו ותרסן את ההשפעות השליליות שלהם. לעומת זאת השפעה של סטורן על רוב הכוכבים תביא לתחושה של מחסור וחוסר הסבלנות שלנו לרוב יביא אותנו לפעולות חפוזות ובלתי אחראיות במטרה לזרז עניינים. השפעה של סטורן יכולה גם לסמל מחלות ניווניות, במיוחד אם הכוכבים המושפעים נמצאים במיקום בעייתי. באותה מידה השפעה של מארס יכולה לסמל פציעות וניתוחים.

אז איך רואים מחלות ספציפיות?

stethoscope

אובדן שיער

לרוב ניתן לראות אובדן שיער באנשים אשר בטבלת לידתם השמש או מארס נמצאים בבית הראשון, במיוחד אם המזל העולה הוא אחד ממזלות האש. כמו כן מיקומם במזלות אש בבתים אחרים או מיקומם של מארס והשמש באותו מזל יכולים גם הם להצביע על התקרחות. כמו כן שילובים אלו יכולים להצביע על עודף חומציות בגוף ועל דלקות.

מחלות ניווניות

מחלות ניווניות לרוב ניתן לראות דרך שילוב או השפעה של סטורן על אחד הכוכבים, במיוחד כאשר סטורן שולט בבית השישי הו השמיני וכאשר הוא נמצא במיקום בעייתי או מושפע מכוכב אכזרי אחר. שילובים מסוג זה יכולים גם להצביע על חסימות, אבנים בכליות ועל מחלות כרוניות, בהתאם לשילוב הספציפי.

סרטן וגידולים

כאשר גם יופיטר וגם רהו נמצאים במיקום בעייתי זה יכול להצביע על סרטן, במיוחד אם הם באותו מזל או בהשפעה הדדית. כאשר מדובר בבעיה עם יופיטר בלבד הגידולים לרוב לא ממאירים (סרטניים), וכאשר מדובר ברהו בלבד זה לרוב מסמל מחלות נגיפיות או הרעלות.

מחלות גנטיות

מחלות גנטיות ניתן לראות בעזרת מיקום בעייתי של קטו. כאשר נקודת הליקוי הדרומית קרובה למזל העולה או לכוכב מסוים, זה לרוב מסמל מחלה גנטית או בעיה מולדת, בהתאם למיקומו ולכוכב איתו הוא נמצא. הבעיה הופכת לחמורה בעיקר כאשר ההשפעה היא על כוכב אכזרי, או לחילופין כאשר כוכב אכזרי נותן השפעה על קטו.

תזמון המחלה

ניתן לחשוב על מחלות ובעיות אחרות בחיינו כעל חוליות חלשות בשרשרת. כאשר החוליות הללו נמצאות תחת לחץ מוגבר, השרשרת נקרעת. לרוב המחלות מופיעות בתקופה שבה הכוכב הבעייתי פעיל בחיינו, וכאשר כוכב אכזרי חולף על פניו בשמי הלילה, או על פני מיקומו בטבלת לידתנו. באותה צורה ניתן לראות גם בעיות אחרות בחיינו, כמו בעיות כספיות או סכסוך עם בני הזוג, ואף תאונות ותביעות משפטיות.

Balance

חזרה לאסטרולוגיה רפואית