דוגמאות למחלות בהן טיפלתי

בימינו קיימות שיטות רבות של רפואה אלטרנטיבית שלא בהכרח נתמכות על ידי המדע, וכאשר אנו נתקלים בטיפולים אלטרנטיביים למיניהם תמיד קיים חשש שמדובר בתרמית או בטיפול שעוד לא הוכיח את עצמו. גם אצלי היה קיים אותו חשש כאשר נתקלתי לראשונה באסטרולוגיה רפואית. למרות החשש החלטתי לנסות את השיטה הזאת, כמו רבות לפניה, על בשרי במקום להישאר בתהייה לגבי אמינותה. גם לאחר שראיתי כי היא פועלת כראוי במקרה הספציפי שלי, המשכתי לבחון אותה על מגוון בעיות רפואיות של אנשים אחרים ורציתי לחלוק כאן חלק מהתוצאות שהתקבלו בתור דוגמא ליכולותיה של שיטה זו.

מטופל א': טראומה במרפק ואובדן הדרגתי של יכולת הדיבור

Arm-Trauma

אבחון: ונוס אשר שולט בבית השלישי שמסמל ידיים ותקשורת נמצא בבית השמיני שמסמל מחלות כרוניות ותאונות ביחד עם סטורן שגם מסמל מחלות כרוניות. מארס המסמל פעולה תקיפה והשמש שמסמלת אנרגיה נמצאים במזל אש ומביטים בבית השלישי, מה שמהווה סממן לטראומה. כמו כן מארס שמסמל ידיים נמצא בסמכות לשמש מה שמסמל עודף גירוי או דלקת (עודף אש). מרקורי שמסמל דיבור נמצא במזל אויב תחת סימן אש ביחד עם מארס והשמש מה שמצביע על התייבשות יכולת הדיבור. המטופל אובחן ביובש מיתרי הקול על ידי בדיקה רפואית וסבל מספר שנים מכאבים כרוניים במרפק כתוצאה מטראומה.

טיפול ותוצאה: נתתי למטופל אבן קרנליאן איכותית בגודל המתאים. לאחר מספר ימים היה שיפור ניכר בתסמינים ותוך שבועיים התסמינים עברו.

מטופל ב': חסימת מעיים כתוצאה מבעיה גנטית

Genetic-illness

אבחון: זנב הדרקון אשר מסמל בעיות תורשתיות נמצא בבית הראשון בצמוד לנקודת האופק אשר מסמלת את הגוף. מרקורי ששולט בבית הראשון נמצא במעלה הראשונה (נקודת חולשה) של הבית השישי שמסמל מחלות ומכשולים, ונמצא במזל אויר וקרוב לשמש מה שמסמל התייבשות. סטורן השולט בבית השישי שמייצג גם את החלק העליון של המעיים בגופינו נמצא בבית ה11 שהוא השישי מהשישי, ומביט על הבית הראשון מה שהופך את הבעיה לכרונית ועל הבית השמיני של הפרשות מה שמצביע על בעיה בהפרשות הגופניות. מארס השולט בתנועת המעיים שולט גם בבית השמיני שמסמל הפרשות ונמצא במעלה הראשונה של הבית התשיעי מה שמצביע על חולשתו. המטופל אובחן בבדיקה רפואית בחסימת מעיים מלידה ולא הצליח להפריש צואה בלי שימוש במשלשלים.

טיפול ותוצאות: תחילה נתתי למטופל אבני אמרלד לחיזוק הגוף וטופז לבן לחיזוק ונוס המסמלת נוזלים, אך אלו לא נתנו את התוצאה הנדרשת. לאחר מכן נתתי לו קרנליאן איכותי בגודל המתאים ולאחר חודש הופיעה הקלה בתסמינים ובעוד מספר שבועות התסמינים עברו.

מטופל ג': סכרת סוג ב'

Type-2-diabetes
מפת לידה

האבחון: זנב הדרקון שמסמל בעיות גנטיות אובדן שליטה ואובדן רגישות נמצא בבית החמישי שמסמל את מערכת העיכול ואת הלבלב שמייצר אינסולין ביחד עם סטורן שמסמל מחלות כרוניות ומגבלות ויופיטר שמסמל הצטברות שומן – אחד הגורמים לסכרת סוג ב'. כמו כן זנב הדרקון ויופיטר שולחים מבט על הבית הראשון שמסמל את הגוף בכללי. ונוס שמסמל סוכר ודברים מתוקים שולט בבית השני ונמצא בבית השני יחד עם מרקורי שליט הבית הראשון מה שהגביר את צריכת הסוכר והממתקים על ידי המטופל, ומקבל מבט מסטורן. המטופל אובחן בבדיקה רפואית בסכרת סוג ב'.

הטיפול והתוצאות: תחילה נתתי למטופל אבני אמרלד וספיר כחול אשר חיזקו את בריאותו אך לא תרמו לסכרת. לאחר שהוספתי לו אבן יהלום בגודל המתאים רגישותו לאינסולין השתפרה משמעותית תוך מספר שבועות.

סיכום

Rod_of_Asclepius2בדוגמאות שהבאתי למעלה הוספתי גם מצבים שבהם לא התקבלו בהתחלה התוצאות הרצויות, הן בכדי להראות שלעיתים נדרש לשנות או להוסיף אבנים בכדי להגיע לתוצאה והן בכדי להדגים כי למרות שהשיטה עצמה פועלת לעיתים כמו כל אדם גם אני עשיתי טעויות, במקרה הזה בבחירת המרשם. למרות זאת לאחר שטעויות אלו תוקנו ונמצאו האבנים הנכונות המטופלים כן קיבלו את התוצאה הרצויה והצליחו להתאושש ממחלותיהם. כמו כן רציתי להדגים במקרים שצוינו את מגוון המחלות הרב בהן ניתן לטפל בשיטה הזו, ואת יעילותה במקרים בהם רק נטילת תרופות מתמדת הביאה להקלה כלשהי בתסמינים.

המקרים שצוינו כאן הם רק חלק קטן מהמקרים בהם נתקלתי מאז שהתחלתי לטפל במחלות בעזרת האסטרולוגיה הרפואית. אני מקווה שהמקרים המתוארים כאן יאפשרו לקוראים להרגיע את חששותיהם בנוגע לאמינות ויעילות האסטרולוגיה הרפואית, וידגימו כי גם כאשר נראה שלא ניתן לעשות דבר בכדי לטפל במחלה קיימת אפשרות לעזור.

חזרה לאסטרולוגיה רפואית