בעולם המודרני יהיה מצחיק לתאר מצב שבו מישהו ייגש לרופא אם הוא נתקל בבעיות זוגיות. עוד יותר מצחיק יהיה לדמיין שמחלה כלשהי יכולה להיות קשורה לפן מסויים של מערכות יחסים עם אחרים. אך עבור האסטרולוגיה הרפואית, מדובר בעניין שגרתי לחלוטין.

מבחינה אסטרולוגית, לכל צירוף כוכבים במפת לידתנו יהיו שלל פירושים שונים בכל תחום בחיינו. לדוגמא, בני זוג אגואיסטיים, תחילת קריירה בגיל מבוגר,  בעיות ביחסים עם האב ובעיות בעמוד השדרה הם ביטויים סטנדרטיים למיקומה של השמש בבית השביעי (לידה בזמן שקיעה).

אז מה האסטרולוגיה הרפואית יכולה לספר לנו על הקשר בין הבריאות שלנו למערכות יחסים?

השמש

בעיות עם השמש במפת הלידה לרוב מתבטאות מבחינה בריאותית בבעיות עם הגב ועמוד השדרה, מחסור במינרלים כמו ברזל וסידן, בעיות בקיבה או מחלות לב.

כשמדובר בענייני זוגיות, אותן בעיות עם השמש לרוב יתבטאו בביישנות יתרה או בקושי למצוא בני זוג, בבני זוג אגואיסטיים ומזלזלים, ולעיתים אף בגירושין.

למידע נוסף על השמש לחצו כאן.

Lion

.

הירח

בעיות עם הירח במפת הלידה יכולות לרוב מתבטאות מבחינה בריאותית בחוסר איזון הורמונלי, הצטברות נוזלים, בעיות שינה, רגשיות מוגברת ואפילו בעיות נפשיות.

בתחום הזוגיות, אותן בעיות עם הירח מתבטאות לרוב בדביקיות ואף אובססיביות, דרמות וקנאה, דאגה יתרה וחוסר יכולת לוותר על בני זוג בלתי הולמים, ויחסי הורה וילד במקום יחסי אוהבים.

למידע נוסף על הירח לחצו כאן.

Snake2

.

מרקורי

בעיות עם מרקורי במפת הלידה לרוב מתבטאות בקשיי נשימה, הפרעות ניורולוגיות, קשיי דיבור ושמיעה או מחלות עור.

בתחום הזוגיות, אותן בעיות לרוב מתבטאות באי הבנות ובעיות תקשורת, חוסר מוכנות להתמסד ודחף מיני מוחלש.

למידע נוסף על מרקורי לחצו כאן.

Hermes

.

ונוס

בעיות עם ונוס במפת הלידה לרוב מתבטאות בחוסר איזון הורמונלי, סכרת והתמכרויות, מחלות עיניים ובעיות בתפקוד הכליות, בעיות בשלפוחית ודרכי השתן.

 בתחום הזוגיות, אותן בעיות מתבטאות לרוב בקושי במציאת בני זוג, בבני זוג לא מתאימים ואף פוגעניים,  ברומנים ובגידות, בהתמכרות למין, באנוכיות וביחסים לא שיוויוניים.

למידע נוסף על ונוס לחצו כאן.

Birth of Venus

.

מארס

בעיות עם מארס במפת הלידה לרוב מתבטאות בפחדנות או בתוקפנות יתרה, בבעיות בתפקוד השרירים, במחלות דם ובפציעות או ניתוחים.

בתחום הזוגיות, אותן בעיות לרוב מתבטאות בריבים ואי הבנות, בקנאה וכוחניות, בעיות בתפקוד המיני, אלימות ואף מוות בטרם עת של בני הזוג.

למידע נוסף על מארס לחצו כאן.

Shiva Kamdev

.

יופיטר

בעיות עם יופיטר במפת הלידה לרוב מתבטאות בהשמנת יתר או לחילופין משקל נמוך מהרגיל, פסימיות ודיכאונות, מחלות כבד וסכרת, בעיות הורמונליות ואפילו סרטן.

בתחום הזוגיות אותן בעיות עם יופיטר לרוב מתבטאות בריבים ואי הבנות, חוסר הערכה וריחוק, בעיות בחיי המין, רומנים ובגידות, התמכרות לעבודה והתנזרות, ואפילן גירושין.

למידע נוסף על יופיטר לחצו כאן.

Hermit

.

סטורן

בעיות עם סטורן במפת הלידה לרוב מתבטאות בבעיות עם השיניים, בבעיות עם העצמות או המפרקים, בהזדקנות מוקדמת של העור, במחלות כרוניות וניווניות ואפילו בנכות.

בתחום הזוגיות אותן בכיות עם סטורן לרוב מתבטאות בחוסר מוכנות להתמסד, במערכות יחסים קצרות או נטולות רגשות, בבעיות במיטה או היעדר יחסי מין, ובבני זוג קרים או אפילו מתעללים.

למידע נוסף על סטורן לחצו כאן.

peter-the-great-interrogating-tsarevich-alexey

.

שתי ציפורים במכה אחת

למרות שהכתוב לעיל יכול להישמע כקודר ואימתני, יש בו גם מסר חשוב של תקווה. אותו המסר הוא שבדיוק כפי שבעיה אסטרולוגית אחת מתבטאת בשלל בעיות בחיינו, כך גם הפתרון של אותה בעיה יפתור אחרות שקשורות אליה. לדוגמא, טיפול במחסור במינרלים ישפר על הדרך את הבטחון העצמי ואת הבעיות בזוגיות שנבעו מהיותו נמוך.

היכולת לראות הקשר בין שלל בעיות בתחומים שונים לחלוטין והיכולת לראות פתרון כולל עבורן היא בעצם העוצמה האמיתית שטמונה באסטרולוגיה רפואית. עוצמה זו מאפשרת לעיתים קרובות לטפל לא רק בבעיות פיזיות, אלא גם בבעיות עם זוגיות או פרנסה אשר על פניו נראות כנושא שונה לחלוטין ובכך לשנות מקצה לקצה את חיינו.

להזמנת אבחון אסטרולוגי מפורט לחצו כאן.

 

חזרה לאסטרולוגיה רפואית