האסטרולוגיה הרפואית היא תחום לא מוכר יחסית של האסטרולוגיה ההודית ומהווה שיטה ייחודית לאבחון מקור המחלה וסיבתה. לעומת האסטרולוגיה המערבית, האסטרולוגיה ההודית משתמשת בחישובים מתמטיים מדויקים בהרבה, מה שמאפשר לראות בעזרתה לא רק תכונות אופי כלליות אלא פרטים ספציפיים בחייו של האדם. הדיוק הזה מאפשר לא רק לאבחן בעיות רפואיות אלא גם למצוא את מקורן ולטפל בשורש הבעיה במקום בתסמיניה.

מאמרים בקטגוריה זו:

 

מעבר לדיוק הרב שמספקת האסטרולוגיה הרפואית, היא גם נותנת כלים מיוחדים לטיפול במחלות שונות ואפילו בבעיות שלא נחשבות למחלות במובן הרגיל של המילה כמו התמכרויות, בעיות במשפחה ובין בני זוג, ואף קשיים פיננסיים. אותם כלים כוללים לעיתים שינויים פשוטים באורח החיים אותו מנהל הבן אדם, אך לעיתים דורשים טיפול ממוקד יותר.

בין הכלים הרפואיים הייחודיים אותם מספקת האסטרולוגיה הרפואית ניתן למצוא גם את רפואת אבני החן – שיטה בה משתמשים באבני חן ספציפיות בכדי לרפא מחלות ולהביא לשינויים אחרים בחיי האדם. רפואת אבני החן מסתמכת על לבישת תכשיטים עם אבני חן מסוגים מסוימים שנבחרו ספציפית עבור הבעיה אותה המטופל רוצה לפתור, ומאפשרת לטפל בשלל מחלות אשר לא ניתן לרפא בדרכים אחרות. למידע נוסף על רפואת אבני החן אתם מוזמנים לבקר בקישור הבא:

רפואת אבני החן

מניסיוני האישי הן כמטפל והן כמטופל, האסטרולוגיה הרפואית הוכיחה את עצמה ככלי עוצמתי במיוחד המסוגל לשפר משמעותית את איכות חייהם של אנשים שאיבדו כל תקווה למרפא. למרות זאת היא לא נועדה להיות תחליף לרפואה המודרנית, אך דווקא כאשר לרפואה המודרנית אין את הכלים לטפל בבעיה היא מספקת את התוצאות הטובות ביותר. אם אתם מעוניינים באבחון אסטרולוגי רפואי למחלתכם, תוכלו להזמינו דרך הקישור הבא:

Therapy1אבחון אסטרולוגי