מיניות האדם מהווה תחום מסתורי ומרתק אשר העסיק רבים לאורך הדורות. שאלות כמו למה אנו חושקים באדם מסוים אך לא באחר, למה לחלקנו חסר חשק מיני ולחלקנו יש עודף חשק, מה גורם לחלקנו להימשך לבני אותו המין ומה קובע איך נתנהג בחדר המיטות, הופיעו לא פעם ולא פעמיים בראשם של רבים לאורך ההיסטוריה. קשה יהיה לדמיין שנושא כה מסובך ומסתורי מצד אחד, וכה מסקרן וחשוב מצד שני לא יהווה חלק משמעותי גם באסטרולוגיה אשר מהווה תבנית של החיים שלנו.

Hindu-Temple-Art-Erotic

ואכן, באסטרולוגיה ניתן לראות דגש רב על מיניות בפרט ויחסים בינאישיים בכלל. הבית החמישי באסטרולוגיה מייצג אהבות, בזמן שהבית השביעי מייצג מערכות יחסים וונוס את הדברים אשר מושכים אותנו, אך המיניות עצמה מיוצגת על ידי מארס והבית השמיני. הסיבה שדווקא מארס ולא ונוס הוא הכוכב שמייצג מיניות היא שמארס מייצג את האלמנט שדוחף אותנו לפעול בזמן שוונוס מייצגת רק את מה שאנחנו נמשכים אליו. הבית השמיני מייצג בין היתר את איברי המין שלנו, אשר בלעדיהם לא נוכל להיות פעילים מינית, ואת המיניות עצמה.

בגלגל המזלות המקורי אשר מתחיל ממזל טלה, הבית השמיני נופל על מזל עקרב אשר נשלט באופן מסורתי על ידי מארס, מה שרק מדגיש את החלק של מארס במיניות האדם. למרות זאת, כל אדם הוא ייחודי וניחן במיקום שונה של מארס במפת הלידה, ביחד עם מזל עולה משלו וכוכבים שממוקמים אצלו בבית השמיני, וכל אלה משפיעים על היחס שלו למיניות בכלל ולאקט המיני בפרט.

מיניות לפי מזל עולה

לכל מזל עולה יחס שונה לנושא המיניות ולאקט המיני עצמו. מזלות האש למרבה ההפתעה לא ניחנים בתוקפנות כשזה מגיע לחדר המיטות, כיוון שעבורם הבית השמיני נופל על מזלות המים אשר מסמלים רגשיות. כך למשל הבית השמיני של מזל טלה הוא מזל עקרב, אשר מסמל תשוקה עזה ורצון לאינטימיות אך לא תוקפנות גלויה כפי שניתן היה לצפות ממזל פעיל זה. עבור מזל אריה הבית השמיני נופל על מזל דגים המסמל גישה חולמנית ולעיתים אף רוחנית כלפי מין, ולעיתים הם יעדיפו את הפנטזיה על פני המציאות. עבור מזל קשת הבית השמיני נהיה מזל סרטן, כך שעבורם רגשות יהיו לעיתים חשובים בהרבה מהאקט המיני עצמו ובמקום לרצות סקס פרוע הם יעדיפו לתת, לדאוג ולפנק את אלו אשר חולקים את מיטתם.

cropped-friedrich-von-amerling-mother-and-children-s

עבור מזלות האדמה לעומת זאת, הבית השמיני נופל דווקא על מזלות האש, ולכן הם לרוב היוזמים, האגרסיביים והשתלטנים ביותר כאשר מדובר במיניות. עבור מזל שור הבית השמיני נופל על מזל קשת, אשר מחפש לרוב חוויות חדשות וכיבושים, אך מקובע בגישתו ולכן לא יהיה ליברלי במיוחד בשותפיו למיטה ובמה שיקרה בה. עבור מזל בתולה הבית השמיני נופל על מזל טלה אשר הופך אותם ליוזמים ולעיתים אף כוחניים, אך גם למרוכזים בעצמם ושתלטנים. עבור מזל גדי הבית השמיני נהייה מזל אריה, ולמרות שלעיתים ייראו רציניים ומקובעים מבחוץ, דווקא בחדר המיטות יאהבו להתפרע, להתפנק ולהרגיש מלכים, אם כי לעיתים יהיו מרוכזים מדי בעצמם ושתלטנים כשאר מזלות האש.

עבור מזלות האוויר הליברליים, הבית השמיני נופל באופן מפתיע על מזלות האדמה המקובעים והיבשים. עבור מזל תאומים הבית השמיני נופל על מזל גדי המסודר והמקובע, ולכן לעיתים קרובות הם יפחדו לנסות דברים חדשים אך לפעמים יעשו זאת רק בכדי להיראות מוצלחים ומיומנים. עבור מזל מאזניים הבית השמיני נופל על מזל שור אשר מעדיף להתפנק ולקבל הנאה יותר מאשר לתת ולהיות פעיל בחדר המיטות, אך דווקא הם אלו שיעריכו לעיתים נרות, שמני עיסוי ועלי ורדים פזורים על מיטתם. עבור מזל דלי הבית השמיני נופל על מזל בתולה הביקורתי אשר לעיתים יהיה דבוק מדי לבעיות ולפרטים הקטנים במקום להנות מהמין עצמו, אך דווקא דאגה זו לפרטים תדחוף אותם לעיתים לנסות ולהיות הכי טובים שהם יכולים כאשר זה מגיע לאקט המיני עצמו.

גם מזלות המים הרגשיים והאינטנסיביים מפתיעים בכך שעבורם הבית השמיני נופל על מזלות האוויר הקלילים והליברליים. עבור מזל סרטן הבית השמיני נופל על מזל דלי אשר לא יתנגד לחוויות חדשות ודברים לא שגרתיים, ואף יעריך צעצועים ואביזרים טכנולוגיים, אך לא בהכרח יראה תשוקה או רגשות בזמן האקט המיני. עבור מזל עקרב האינטנסיבי אשר נחשב למזל המיני ביותר, הבית השמיני נופל דווקא על מזל תאומים החברתי ולכן לעיתים דווקא הם יאהבו לשוחח ולצחוק אחרי ואפילו בזמן האקט המיני, ויתייחסו למין כאל חוויה כיפית ולא כאל משהו עמוק ופולשני, אך לעיתים הם יכולים להיראות ילדותיים ולא רציניים כשזה מגיע למיניות. עבור מזל דגים החולמני הבית השמיני נופל על מזל מאזניים אשר מעריך הדדיות ושיוויון, ולכן לרוב יפגינו פתיחות וליברליות כשאר מזלות המים בכל הקשור למין ביחד עם נתינה עבור כל דבר שיקבלו, אך לעיתים קרובות הם לא יעריכו אקט מיני סוער או כוחניות מופרזת.

Sex-Joke

כוכבים בבית השמיני וכוכבים השולטים בבית השמיני

השמש בבית השמיני לרוב תייצג אדם אשר מרגיש שלם דווקא בזמן האקט המיני וינסה לבטא את עצמו דרך המיניות. כאשר השמש נמצאת במזל ידידי עם כוכבים תומכים הדבר יתבטא בתאבון מיני בריא וגישה מאוזנת למין, אך כאשר השמש חלשה אותו אדם יחפש לעיתים להגביר את הביטחון העצמי שלו בעזרת הפגנת מיניותו או בעזרת המין עצמו. כל זה יכול לקרות גם כאשר השמש שולטת בבית השמיני.

הירח בבית השמיני לרוב נחשב למיקום מזיק באסטרולוגיה כיוון שיכול לגרום לאדם לחפש בטחון ושקט נפשי דרך מין ומיניות או לגרום לו להיקשר רגשית ואף להתמכר למין. למרות זאת השפעה של כוכבים מועילים או מיקום הירח במזל ידידותי ישנו את התמונה וההיקשרות הרגשית של האדם למין תהפוך לבסיס למערכת יחסים איתנה. כל זה יכול לקרות גם כאשר הירח שולט בבית השמיני.

מרקורי בבית השמיני לרוב דווקא לא יועיל לדחף המיני אך יעורר באדם סקרנות לנושא המין והמיניות. במזל ידידותי ועם השפעה של כוכבים תומכים האדם יכול להפוך לחוקר או מדען מצליח וייהנה מחוויות וחידושים בחדר המיטות. למרות זאת מרקורי חלש יכול לגרום לאדם להתייחס למין באופן שלילי או להחליש את הדחף המיני שלו. כל זה יכול לקרות גם כאשר מרקורי שולט בבית השמיני.

ונוס בבית השמיני יכולה לגרום אף היא להתמכרות למין כאשר חלשה, אך לרוב דווקא תביא לתוצאות חיוביות ולגישה בריאה למין ומיניות, ביחד עם חיבה לנושא ולנושאים כמו מיסטיקה ואסטרולוגיה. כמו כן ונוס בבית השמיני יכולה לסמל עבור נשים יחסים עם נשים אחרות. כל זה יכול לקרות גם כאשר ונוס שולטת בבית השמיני.

Sex

מארס בבית השמיני יכול להביא לדחף מיני מופרז וכאשר מארס חלש ותחת השפעה שלילית יכול להפוך את האדם לאנס, אך כאשר מארס במזל ידידותי או תחת השפעה של כוכבים תומכים לרוב המיקום יוביל את האדם לחיי מין מהנים, עשירים ופעילים. כמו כן עבור גברים מארס בבית השמיני יכול להצביע על יחסים עם גברים אחרים. כל זה יכול לקרות גם כאשר מארס שולט בבית השמיני.

יופיטר בבית השמיני יכול להביא לשלל שותפים למיטה ולשלל חוויות מיניות, אך כאשר חלש יגרום למיניות מופרזת ולעיתים לבעיות בתפקוד המיני, או להפך לחוסר חשק מיני. כאשר במזל ידידותי או תחת השפעה של כוכבים תומכים לעומת זאת, יופיטר בבית השמיני יכול אף הוא להפוך את האדם לחוקר או מדען מצליח ולברך אותו בחיי מין עשירים במיוחד. כל זה יכול לקרות גם כאשר יופיטר שולט בבית השמיני.

סטורן בבית השמיני לרוב יגביל את חיי המין ויוריד מהדחף המיני, וכאשר חלש יכול להוביל לחוויות מיניות טראומטיות. כאשר סטורן במזל ידידותי או תחת השפעה של כוכבים תומכים לעומת זאת, הוא יכול לתת סיבולת גבוהה במיוחד כאשר זה מגיע לאקט המיני ולהחליף כמות באיכות. כל זה יכול לקרות גם כאשר סטורן שולט בבית השמיני.

רהו או ראש הדרקון בבית השמיני יכול להביא לחוויות מיניות רבות ולא שגרתיות ולעיתים ליחסים חד מיניים, וכאשר הוא תחת השפעה שלילית יכול להפוך אדם לסוטה מין, אנס או בוגד סדרתי. למרות זאת כאשר תחת השפעה חיובית הוא יכול להפוך את האדם לאמן פיתוי או להוביל אותו למערכות יחסים פתוחות ולריבוי שותפים למיטה. כל זה יכול לקרות גם כאשר רהו נמצא בסמוך לשליט הבית השמיני במפת הלידה.

Vampire

קטו או זנב הדרקון יכול להוביל לאדישות או ליחס ביקורתי כלפי מין ומיניות, ולעיתים יגרום לדחף מיני נמוך, לבעיות בתפקוד המיני, או לחוויות מיניות טראומטיות, במיוחד כאשר מקבל השפעה שלילית. למרות זאת כאשר קטו מקבל השפעה חיובית האדם לרוב ירגיש כמו בבית בחדר המיטות ויהיה מנוסה בכל הקשור למין. קטו בבית השמיני גם מביא לרוב חוויות מיניות רבות ומגוונות, או לחילופין להפוך אדם לנזיר. כל זה יכול לקרות גם כאשר קטו נמצא בסמוך לשליט הבית השמיני במפת הלידה.

מיקומם של מארס וונוס

מעבר להשפעתם של הכוכבים הממוקמים בבית השמיני ושליט הבית השמיני, הדחף המיני של האדם נקבע גם על ידי מארס ומיקומו במפת הלידה. כאשר מארס נמצא במזל ידידותי או תחת השפעה של כוכבים תומכים, לרוב יהיה לאדם דחף מיני בריא ומאוזן, בזמן שמארס במיקום חלש יכול לפגוע בדחף המיני והשפעה שלילית על מארס יכולה לגרום לאובדן שליטה בדחפים. כמו כן המזל בו מארס ממוקם ישפיע על אופי הדחפים המיניים של האדם. לעומת זאת דווקא מיקומה של ונוס במפת הלידה, ביחד עם הבית השמיני, שליטו וכוכבים הנמצאים בו, ישפיעו על החיבה של האדם למין ומיניות ועל ההעדפות המיניות שלו, ולכן יש הפרדה מבחינה אסטרולוגית בין הדחפים המיניים לבין הרצון של אותו אדם לקיים יחסי מין, ההנאה שהוא יפיק מהם והעדפותיו המיניות. כמו כן פנטזיות מיניות לא מיוצגות באסטרולוגיה על ידי הבית השמיני כי אם על ידי הבית ה12 ושליטו.

חזרה לאסטרולוגיה רפואית