שאלהמהי אסטרולוגיה רפואית?

תשובה: אסטרולוגיה רפואית היא ענף של אסטרולוגיה העוסק בגוף האדם ובמחלות ובעיות בהן האדם נתקל בחייוהסבר מפורט ניתן למצוא בקישור הבאמהי אסטרולוגיה רפואית.

.

שאלה: האם אסטרולוגיה רפואית עוסקת במחלות בלבד?

תשובהלאמבחינה אסטרולוגית מחלות הן רק תסמין אחד מבין רבים אפשריים המצביעים על בעיה מסויימתואותה בעיה יוצרת לרוב גם תסמינים אחרים במהלך החיים כמו קשיים בזוגיותבפרנסה או ביחסים עם המשפחההתמכרויותתאונותאלרגיותפוביות וכו'. מטרתה העיקרית של האסטרולוגיה הרפואית היא לטפל במה שגורם לתסמינים אלו ולא רק בתסמינים עצמם.

.

שאלההאם אבחון אסטרולוגי יכול להחליף ייעוץ רפואי?

תשובהלאלמרות יכולותיה המרשימות של האסטרולוגיה הרפואיתהיא אינה יכולה לשמש תחליף לייעוץ או טיפול רפואי מקצועיים ומעולם לא נועדה לכךייעודה העיקרי הוא ככלי עזר הן לרפואה מודרנית והן לאלטרנטיביתוהיא נותנת את התוצאות הטובות ביותר כאשר משתמשים בה ביחד איתן ולא במקומן.

כל הכתוב למעלה נכון גם לגבי טיפול באבני חן.

.

שאלהמהו טיפול באבני חן?

תשובההטיפול באבני חן הוא סוג של רפואה משלימה שפותח בהודובו משתמשים באבני חן מסויימות לריפוי מחלות ולטיפול בבעיות אחרות כמו זוגיות או פרנסההסבר מפורט ניתן למצוא בקישור הבארפואת אבני החן ההודית.

.

שאלהלמי מתאים הטיפול באבני חן?

תשובה:הטיפול מתאים במיוחד לאנשים עם מחלות כרוניות או מכשולים רציניים וארוכי תווך בחיים. חשוב לציין כי הטיפול לא מהווה תחליף לרפואה המודרנית ומומלץ לפנות אליי לטיפול רק כאשר לא ניתן לפתור את הבעיה בדרכים אחרות. הטיפול הוכיח את עצמו כיעיל במצבים מגוונים החל מכאבים כרוניים ובעיות נפשיות ועד למומים מולדים ובעיות נוירולוגיות.

.

שאלה:למי לא מתאיםהטיפול באבני חן?

תשובה:הטיפול לא מתאים לאנשים שחושבים שיפתרו את כל הבעיות בחייהם בעזרת אבנים בלבד. הוא גם לא מתאים לטיפול במחלות זמניות כמו שפעת, אך הוא כן מאפשר לחזק את המערכת החיסונית ולקצר את זמן ההחלמה ברוב המחלות והפציעות. לצערי הטיפול לרוב לא מתאים גם במקרה של אובדן או חוסר תפקוד מוחלט של איברים, אך לרוב ניתן לעצור/להאט בעזרתו התפתחות נוספת של נזקים ממחלות ניווניות, סכרת ובעיות דומות.

.

שאלה:מה צריך בשביל להתחיל את הטיפול?

תשובה:בשביל להתחיל את הטיפול צריך לשלוח לי אימייל עם תיאור הבעיה ופירוט של התוצאות אותן אתם מעוניינים לקבל, ולצרף את זמן הלידה, תאריך הלידה ומקום הלידה (ארץ ועיר). לאחר שבדקתי את הפרטים ששלחתם תקבלו אימייל בו אציין אם באפשרותי לעזור לכם עם הבעיה שציינתם ואבקש לקבוע פגישה ראשונית.

.

שאלה:מה הסיכויים שתידרש עבורי דווקא אבן יקרה?

תשובה:אבנים יקרות יידרשו בממוצע עבור פחות מרבע מהאנשים. סוג האבנים נקבע לא רק לפי הבעיה הספציפית אלא לפי האדם עצמו, כך שעבור אותה הבעיה יידרשו אבנים שונות עבור אנשים שונים.

.

שאלה:אם רכשתי אבן והיא לא התאימה לי מכל סיבה שהיא, האם אוכל לקבל את כספי בחזרה?

תשובה:ניתן להחזיר אבנים עד חודשיים מיום רכישתם, כל עוד לא מדובר באבן שנרכשה במיוחד עבורכם לאחר בדיקה ראשונית עם אבן גולמית או בהזמנה אישית. בכדי להקטין עבורכם את הסיכון הכספי, במקרים בהם נדרשת אבן יקרה או אבן בהזמנה מיוחדת, אוכל לספק לכם אבנים גולמיות שיאפשרו לכם לבדוק את השפעת האבן לפני רכישתה. כמו כן, לא ניתן יהיה להחזיר אבנים שנפגמו בעת השימוש בהן.

.

שאלה: האם יכול להיות שהאבן שהמלצת עליה לא מתאימה לי?

תשובהכןלעומת האסטרולוגיה עצמה אשר לוטשה במשך דורות ומהווה כלי אבחוני מדוייק להפליארפואת אבני החן הייתה במהלך ההיסטוריה עניין יקר ביותר כך שהניסיון איתה והמידע לגביה מצומצמים מאודלמרות שקיימים חוקים סטנדרטיים להתאמת אבנים לאדםמניסיוני האישי חוקים אלו רחוקים ממדוייקים ולעיתים קרובות יש צורך במספר ניסיונות בכדי למצוא לא רק את סוג האבן הנדרשאלא גם את הגודל/משקל המתאימיםזאת הסיבה לכך שאני מספק אבנים גולמיות במקום לדרוש שתרכשו ישר אבן יקרה ומאפשר להחזיר בלי שאלות אבנים שלא התאימו עד חודשיים ממועד רכישתן.

.

שאלההאם אתה מציע ייעוץ אסטרולוגי רגיל וקריאות מפת לידה?

תשובהלאתוכלו למצוא בארץ ובעולם שלל אסטרולוגים מצויינים אשר ישמחו לספק לכם ייעוץ אסטרולוגי סטנדרטי או ניתוח מפורט של מפת הלידה שלכםעבוריהזיקה האמיתית היא לא לרזי שמיים וניבוי העתיד כי אם לניסיון להקל על סבלם של אחריםולכן בחרתי להתרכז אך ורק באבחון וטיפול במקום בפירוש וחיזוי,למעט במקרים בהם אלו מהווים חלק מהטיפול עצמו.

.

אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.